Adres: Tunalı Hilmi Caddesi No:90/7 Kavaklıdere/ANKARA
Neden Başarılıyız?

Çünkü biz, idrar kaçırma problemine profesyonel bir ekip gözüyle bakıyoruz. Çocuğunuzun idrar kaçırması, yalnızca ilaç reçete ile tedavi edilebilecek ve ciddiye alınmayacak bir problem değildir. Biz idrar kaçırma problemine geçici çözümler değil, kalıcı bir tedavi yöntemi sunuyoruz. Asıl problem olan pelvik taban kaslarına yöneliyoruz. İdrar tutmaya yarayan kasların tedavisi ilaçlarla sağlanamıyor. Bu kaslar üzerindeki tedavi yöntemlerimizle kalıcı çözümler sağlayabiliyoruz. Ayrıca çocukları yanlış ilaç kullanımından uzak tutarak ilerde oluşabilecek ciddi sorunların da önüne geçiyoruz.

İdrar kaçırma probleminde pelvik taban kaslarının bozuk işlev görmesi, ilerleyen zamanlarda psikolojik problemlere yol açabilir. İdrarı tam boşaltamama durumlarına varan bir tablo izlenebilir. Bu durumda doğru şekilde boşaltım ve doğru şekilde idrar tutma öğretilerek böbrek yetmezliğine kadar ilerleyebilecek sorunların önüne geçebiliyoruz.

Bu tedavi yöntemini ülkemizde sunan ilk ve tek ekibiz. Uyguladığımız yöntemi HAPPY adıyla markalaştırdık ve çalışmalarımızı her zaman güncel tutuyoruz. Ayrıca klinik literatüre katkıda bulunan çalışmalarımızla, ülkemizde idrar kaçırmanın bir hastalık olduğunun bilincine varılması için uğraşımızı sürdürüyoruz.

WhatsApp
Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.